Workshopy AnandaDance

Robíme to – hýbeme sa, tancujeme, aby sme cítili, že žijeme.  A pre radosť.  Keď pociťujeme radosť z toho, že vnímame, cítime, voniame všetky farby života, automaticky a nepretržite liečime seba aj druhých.

Aktuálne termíny workshopov sú vpravo v Kalendári akcií.

Nasledujúce curriculum tvorí základnú os AnandaDance ako cesty svojím životom.  Keďže ide o organický proces, táto cesta nie je nevyhnutne lineárna, takže ani workshopy nemusíte navštevovať podľa poradia. A podľa potreby niektoré môžete navštíviť opakovane – aj tak “nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky”…

Účasť na Krajine tieňov, Tanci smrti a Eros-Sexualita-Kreativita je však podmienená absolvovaním aspoň jedného z predchádzajúcich workshopov.

Všetky sú “testované na ľuďoch” :)

Ktorýkoľvek si môžete objednať a zorganizovať kdekoľvek.

V prípade záujmu nás kontaktuje na ananda(zavináč)ananda.sk

Autorkou a facilitátorkou  AnandaDance je PhDr. Nina Jassingerová.

Prebúdzanie/Awakening

Základný AnandaDance workshop.

Prebúdzanie tela, hlasu, zmyslov.

Objavovanie nových možností pohybu, vnímania, vyjadrovania, spracovávania.

Pre úplnych začiatočníkov i veľaskúsených borcov.

Strom života/Tree of Life

Umožňuje skúmať, ako sú práve teraz na tom vaše korene, váš kmeň, vetvy i koruna. Ako je to všetko vyživované a čím.  Hlbší ponor do osobného príbehu i do príbehu vašich predkov.

Ego Karneval/Ego Carnival

Môžete sa bližšie zoznámiť s rôznymi prevlekmi vášho ega i s tým, aké hry hrá s vami i s ostatnými.  V bežnom živote si ich potom môžete viac uvedomovať a včas ich identifikovať a možno menej s nim istrácať čas. A možno stretnete i svoju dušu…

Jaskyňa želaní/Cave of Wishes

Často je výrazný rozdiel medzi tým, čo si želáme a našimi skutočnými potrebami. Na tomto workshope si to môžete vyjasniť.

Konštelácia srdca/Constellation of the Heart

Emócie v pohybe.

Alchýmia krízy/Alchemy of Crisis

Každá kríza obsahuje rôzne šance. V danom momente je však ťažké zachovať si odstup či nadhľad. Tento workshop umožňuje ponoriť sa do podstaty krízy a jej premieňania na netušené šance.

Krajina tieňov/Shadowlands

Čím viac ignorujeme svoje tiene, tým viac a intenzívnejšie sa nám pripomínajú v podobe nepríjemných životných situácií alebo ľudí, ktorí nám idú na nervy. Tu máte možnosť vniesť trochu svetla do krajiny svojho tieňa a objavovať tam poklad tvorivosti.

Tanec smrti/Danse Macabre

Vzácna a hlboká možnosť stretnúť sa s mystériom smrti.

“Aby sme mohli naplno žiť, niečo v nás musí umrieť.”

Eros-Sexualita-Kreativita

Eros je mohutná životná sila, ktorú súčasná kultúra rada umláti a umŕtvuje v “zábave” a to aj na spirituálnom trhovisku.

Na tomto workshope sa môžete nechať touto silou preniknúť, prežiariť a liečiť.

Sources of Power/Zdroje sily

hlavný titul spoločných workshopov Niny Jassingerovej/SR a Davida Jelineka/Belgicko  – charakterizuje ich spojenie extatického pohybu a tanca, Trancedance, rituálneho divadla, tarantelly a využívanie európskeho dedičstva šamanizmu podobných techník

Stairway to Heaven/Schody do neba

hlavný titul  spoločných wokshopov Niny Jassingerovej/SR a Lucu Loretiho/IT – spojenie práce s vedomím tela v pohybe, hlase, rytme s celotelovými zážitkami v mohutných vlnách gongového zvukového oceánu.
Najnovšie články: